Blackelizabeth | Par mani

Sveicināti Black Elizabeth mājaslapā!

Ginta Elizabeth Kleinberga (Elizabeth Black) - PASAULES KAUSA UZVARĒTĀJA

Name: Ginta Elizabeth Kleinberga
Nickname: Elizabeth Black
Born: 1990. gada 22. oktobrī
From: Straupe, LV
Vitals: Pelēkzilas acis, tumši gari mati, 5'7"/1.7 metru gara
Family: Kopā ar Mikus Zelmenis
Ginta Elizabeth Kleinberga - Latvijas un Baltijas čempione bikejoringā, 10 gadus aktīvi sportojusi MTB, kalnu slēpošanas instruktore.

Pieredze sportā:
2015. gadā uzvarējusi Pasaules Kausa kopvērtējumā (2014 - 2015)
2014. gadā piedalījusies Eiropas čempionātā Francijā, kurā ieguvusi 5. vietu. Tur arī uzstādījusi rekordu - ātrāko apļa laiku no visiem Latvijas izlases dalībniekiem.

Kopš 2013. gada pārstāv sporta komandu "RaceDog Latvia", bikejoringa disciplīnas sportiste. Augusta mēnesi pavadījusi treniņnometnē Polijā pie Eiropas un Pasaules čempiona Igora Tracza, kur kopā ar savu treneri Raimondu, gatavojās šī gada Pasaules posma sacensībām.
2012. gadā bijusi Latvijas izlasē un pārstāvējusi Latviju Eiropas čempionātā.
2011. gads līdz 2013. gada aprīlim - "Ķepasspiediens - Royal Canin" sporta komanda, bikejoringa disciplīna, Open/Elites klase.
2004. līdz 2010. gadam startējusi MTB komandā "Trek - Philips".

"Bikejoringa ikdiena nav tikai treniņš ar riteni iekš MTB. Tie ir papildus treniņi katru dienu arī ar suni. Arī sunim ir garastāvokļa maiņas. Tu vairs neesi viens. Tavs rezultāts ir atkarīgs kā no Tevis paša, tā arī no Tava partnera - četrkājainā drauga. Šobrīd tie man ir pieci, bet uz sacensībām Tu vari paņemt tikai vienu. Tā visa ir liela laimes spēle, kurā uzvar tas, kurš visvairāk gatavojies."

Kontakti:
Mob. ph.
(+371) 28313431/ (+371)  29203131 (menedžeris)
E-mail. lv.blackelizabeth@gmail.com


 

lasīt tālāk...

Gintas treneris - EIROPAS ČEMPIONS - Raimonds Kleinbergs

Name: Raimonds Kleinbergs
Nickname:
 LOOK
Born: 1964. gada 21. maijā
From: Rīga, LV
Vitals: Pelēkzilas acis, tumši gari mati, 1.95 metrus gara auguma
Family: Precējies, divi bērni

Raimonds Kleinbergs - Latvijas čempions bikejoringā, vairāku MTB sacensību organizators un galvenais tiesnesis, vairāku kalnu slēpošanas sacensību organizators un tiesnesis, šogad aizvadīta 13 sezona kā kalnu slēpošanas instruktoram/trenerim.

Gintu trenējis kopš 2000. gada un neskatoties uz daudzajiem piedāvājumiem no citām komandām, nav atdevis savu audzēkni citiem. Trīspadsmit gadu laikā Ginta no mazas krampīgas meitenes izaugusi par Latvijas un Baltijas kausa čempioni (sacensības Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Polijā)
2013. gadā Raimonds ziedoja savu sporta karjeru, lai varētu Gintai iedot savu sacensību suni un 100% trenēt viņu cauru gadu. Pateicoties darbam - augustā Ginta tiek aicināta piedalīties treniņnometnē Polijā pie Eiropas un Pasaules čempiona Igora Tracza, uz kuru Raimonds brauc līdzi un gūst arī Poļu pieredzi bikejoringa sportā.

2014. gada novembrī, Francijā, Raimonds uzvarēja Eiropas čempionātā un ir jaunais EIROPAS ČEMPIONS.

lasīt tālāk...

Kā atrast Elizabeti sociālajos tīklos?

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas